VIII.MISTROSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V HORSKÉ CYKLISTICE

Ve dnech 15.10 – 16.10.2021 se uskutečnilo VIII. Mistrovství České republiky v horské cyklistice. Konalo se v okolí obce Sruby. Pořadatel z pověření ČSMPS Integra Chroustovice, SK Parta Litoměřicko ve spolupráci s cyklistickým klubem Cyklocentrum Choceň a Obcí Sruby.   Náš oddíl SO UNO se této akce zúčastnil s pěti závodníky. V pátek horská časovka, v sobotu krosové závody jednotlivých kategorii.V páteční časovce na 2,5km  žákyně Valerie Heráková časem 00:14:13 obsadila druhé místo, za ní na 3.místě skončila Denisa Forštová časem 00:15:24 a na 5.místě Kateřina Heráková. Žáci v konkurenci 12 soutěžících obstáli. Na 5.místě dojel Miloš Vaňous a na 10. místo se probojoval Maroš Miko. V celkovém součtu obou závodů skončili žáci na krásném 5.místě Miloš Vaňous a Maroš na 7.místě. Děvčata obhájila druhé místo Valerie Heráková ,na 3.místo se posunula Kateřina Heráková a na 4.místo Danisa Forštová. Všem závodníků gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci na závodech.