Vysvědčení

Vysvědčení

Dnes skončil školní rok a děti si domů odnáší svá vysvědčení. Na něm mají napsáno hodnocení, jak se jim v jednotlivých předmětech dařilo. Není snadné do pár řádků vystihnout vše, co jsme ve škole společně prožili, co jsme se naučili, kolik práce a úsilí nám to dalo a jakou z toho máme radost. Bezesporu si každý žák a žákyně zaslouží velkou pochvalu a ocenění za celoroční snahu. Protože se učíme především pro život, mají děti teď o prázdninách skvělou příležitost vše zúročit v běžném světě. Prázdniny mají děti především k odpočinku a odreagování. Je to čas, který patří hlavně vám – rodinám. Dětem i rodičům přejeme, užijte si společný letní čas ve zdraví, dopřejte si spoustu zážitků, dobrodružství a každodenních radostí. My pedagogové se také  na chvíli zastavíme, abychom načerpali novou energii a inspiraci.

V pondělí 1. září se zase společně přivítáme a společně vykročíme do dalšího školního roku!

Menu