Cvičení v přírodě

Cvičení v přírodě

Dnes naše třída absolvovala přírodovědné cvičení v krásném okolí města. Vydali jsme se lesní cestou na Andrlův Chlum, kde nás čekal nejen pěkný výhled, ale také zasloužená odměna.

Cestou nahoru jsme potkali třídu paní učitelky Stárkové spolu s paní ředitelkou. Po výstupu na kopec jsme si dopřáli sladké osvěžení v podobě nanuku a kofoly, které nám po náročnější cestě přišlo opravdu vhod. Z rozhledny se nám naskytl krásný pohled na okolní krajinu. Zpáteční cesta vedla po Křížové cestě, která byla příjemným zakončením celého dopoledne.

Všichni jsme měli radost z toho, že jsme trasu zvládli a odnášíme si nejen hezké zážitky, ale také skvělý pocit ze sportovního výkonu.

P. V.

Menu