Hudba pomáhá – k pečení

Hudba pomáhá – k pečení

Vážení ředitelé, vážené ředitelky, milí učitelé, milé učitelky,

dovolte mi Vás seznámit s benefičním festivalem Hudba pomáhá. Ten již třináctkrát pomohl rodině s handicapovaným dítětem, a to v rámci šňůry adventních koncertů po Pardubickém kraji. Letos nebylo možné uspořádat klasický ročník s vánočními a klubovými koncerty, nakonec se však podařilo vymyslet alternativu s názvem „Hudba pomáhá – k pečení“, kterou si lidé budou moci vychutnat z pohodlí domova. Na sobotu 19. prosince v 19 hodin jsme připravili volně přístupný večerní pořad, kde vystoupí kapela Parkoviště pro velbloudy, Jaroslav Dušek a spousta dalších hostů, přičemž výtěžek následně poputuje do speciálních škol v Litomyšli, Poličce a Vysokém Mýtě.

Tímto bych Vás srdečně pozval ke 14. ročníku benefičního pořadu, který bude dostupný ke zhlédnutí jako živý přenos na facebookových stránkách Hudba pomáhá, YouTube kanále Hudba pomáhá, dále také v rámci #kulturažije na MALL.TV.

Adventní čas je ideální pro poslech vánoční hudby, vlídných a milých slov – to vše a mnohem více zažijete u našeho pořadu.

Jelikož bychom byli rádi, kdyby se informace o této akci dostala k co největšímu množství lidí, chtěl bych Vás v případě zájmu poprosit, o možné uveřejnění článku o 14. ročníku festivalu Hudba pomáhá na Vašich internetových stránkách, na Facebooku nebo kdekoliv jinde. Za každé místo, kde se zpráva objeví, budeme nesmírně vděční. V příloze zasílám text o letošním ročníku, plakát a dvě doprovodné fotografie, jejichž autorem je Ivan Krejza. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně festivalu nebo budete chtít vyzjistit nějaké doprovodné informace, vše potřebné naleznete na webových stránkách www.hudbapomaha.cz nebo na facebookových stránkách www.facebook.com/hudbapomaha.

Moc děkuji za Váš čas! :-)
S přátelským pozdravem
Martin Madejewský
martin.madejewsky@hudbapomaha.cz
www.hudbapomaha.czUp z.s. | Morašice 96, 569 51 | IČ: 04294394

 

Menu