PSYCHOLOGICKÁ POMOC PEDAGOGŮM I RODIČŮM

PSYCHOLOGICKÁ POMOC PEDAGOGŮM I RODIČŮM

https://zapojmevsechny.cz/pomoc/

Ocitli jste se v důsledku koronakrize v obtížné situaci? Řešíte profesní nebo osobní dilemata v souvislosti s omezením provozu škol? Potřebujete odborně konzultovat záležitost výchovy a vzdělávání žáků, na které dopadla koronakrize? Učitelům, ředitelům i rodičům nabízíme psychologickou pomoc, kterou poskytují terapeuti s dlouhodobou praxí, zkušení psychologové a speciální pedagogové.

Zkušenost z první vlny koronakrize postavila školu i rodinu před náročné úkoly. Pedagogové i rodiče zažili měsíce, kdy museli změnit zavedené postupy práce, trávení volného času a v neposlední řadě dramaticky omezit sociální vazby. A změny pocítily samozřejmě i děti, ze kterých se před obrazovkami počítačů a tabletů museli obratem stát žáci. I pro ně to bylo náročné, museli se obejít bez svých kamarádů.

Dnes čelíme obdobným výzvám znovu. Stávající situace je možná svým dopadem na lidskou psychiku ještě náročnější. Po trpkých zkušenostech z jara je přirozené, že bychom chtěli mít vše již za sebou. Současně jsme ale poučenější a víme, o koho se opřít.

Chcete si promluvit s někým, kdo Vám umí pomoci se situací, se kterou si sami nevíte rady? Kontaktujte nás na uvedených webových stránkách. Nejpozději do druhého dne se Vám ozveme a probereme to. Psychologická pomoc probíhá diskrétně a všichni pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí. Tato služba je bezplatná.

https://zapojmevsechny.cz/pomoc/

 

Menu