REGIONÁLNÍ KOLO ve FLORBALU

REGIONÁLNÍ KOLO ve FLORBALU

V pátek tj. 18.3. 2022  se naše družstvo – zúčastnilo ve složení: Standa Matouš, Ivan Badi, Vašek Páral, Maroš Mika, Damián Mika  a  Ondra Šimek,  REGIONÁLNÍHO KOLA ve FLORBALU, které se konalo v Hradci Králové.

Vyjeli jsme do Hradce od školy v 7, 45 hod. , abychom byli na zahájení turnaje včas a to v 9, 00 hod. –  to se povedlo.

Turnaje se celkem zúčastnilo 7 družstev, hrálo se 4 + brankář.

My jsme byli ve skupině se: Skutčí, Vysokým Mýtem a Chrudimí.

V další skupině byl: Hradec Králové, Pardubice a Náchod.

První zápas jsme hráli se Skutčí, zahájili jsme výborně a vedli 2: 0, bohužel jsme náskok neudrželi a po smolných brankách prohráli 2: 3. V dalším utkání jsme porazili Vysoké Mýto  2 : 0  a i Chrudim 3 : 0  a obsadili jsme 2.místo ve skupině a tím následoval postup do semifinále.

O postup do finále jsme se utkali s družstvem z Náchodu, začali jsme opět dobře a vedli jsme 1 : 0, ale únava a smůla nás opět dostihla a následovala opět smutná porážka 1 : 2 a tedy jen boj o 3.místo.

Druhým vítězem v semifinále se stalo družstvo ze Skutče, které vyhrálo nad HK 3 : 2 a tak nás čekal boj      o 3.místo s Hradcem Králové a i zde jsme začali dobře a vedli jsme 1 : 0, abychom těsně před koncem utkání opět dostali gól a stav byl 1 : 1 a rozhodnout o 3.mistě měla „ náhlá smrt “ a hra 3 + brankář v délce 3 minut.

A i když největším zásobovatelem našich branek v soupeřových sítích byl Standa, tak rozhodující gól dal Maroš a výsledkem byla radost ze 3. místa.

Celkové umístění –  1. Náchod, 2. Skuteč, 3. Ústí nad Orlicí, 4. Hradec Králové, 5. Pardubice, 6. Vysoké Mýto a 7. Chrudim.

Se mnou byla na turnaji přítomná i p. H. Kapounová a museli jsme naše kluky za odvedenou snahu pochválit. Škoda jen, že se turnaje nemohla ze zdravotních důvodů zúčastnit Dominika Hrušková a Denisa Forštová.

Mgr. Martin Bartoš

 

 

Menu